Rezervace vstupenky

:
Na tento email obdržíte dva emaily: Potvrzení o platbě kartou a email s podrobnými informacemi k rezervaci s VOUCHEREM potřebným pro vyzvednutí vstupenek.
:
Muzeum je otevřeno denně s výjimkou soboty a židovských svátků.
 
Typ balíčkuPočet
kusů
Cena na
pokladně
Cena
online
Plné vstupné
€29 €27
€25 €23
Studentské vstupné
€23 €21
€19 €17

Celkem: €0
Podmínky
What about audioguide Prague Tour for a discounted price?

Vstupenka

image Vstupné zahrnuje vstupenku do Židovského muzea v Praze, což představuje vstup na Starý židovský hřbitov a do čtyř starobylých synagog a vstupenku do Staronové synagogy, postavené již ve 13. století. V synagogách najdete výjimečné sbírky náboženských předmětu i věcí z každodenního života. Na hřbitově si prohlédnete náhrobky významných osobností, z nichž nejproslulejší je Rabi Löw. Studentská sleva se poskytuje držitelům platných studenských karet. Vstupenku lze objednat pouze ve slevovém balíčku vstupenka a audio průvodce.


Audioguide

image Audio průvodce Židovským muzeem nabízí poutavý příběh židovského ghetta, seznámí Vás s Rabi Löwem, poví Vám příběh umělého člověka Golema, kterého Rabi stvořil. Dozvíte se, jak se žilo v židovských rodinách, jak se slavily svátky. Audio průvodce je doplněn obrázky, které Vám pomohou exponáty muzea lépe identifikovat, povedou Vás na Vaší prohlídkové trase a usnadní Vám orientaci v pražském Židovském Městě. Nahrávky jsou autorizovány Židovským muzeem. Pokud máte čas, zavede Vás audio průvodce i do Starého Města pražského, kde se dozvíte o nejvýznamnějších památkách Prahy a místech, kde se narodil a žil Franz Kafka.